Professioneel advies
Oplossingsgerichte klantenservice
Topmerken met Kabel keur

Stroominkoppelfilter (OPIRX)

vraag naar de levertijd

€ 46,02

Inhoud: 1
Stroominkoppelfilter (OPIRX)

Met dit stroominkoppelfliter zet je spanning op de kabel. Geschikt voor buitengebruik met temperaturen van -40 tot +60 graden Celcius. Met een IPclassificatie van IP08 ook uitstekend beschermd tegen indringen van water. 

Kenmerken

  • Waterdichte Aluminium behuizing klasse IP08
  • Frequentiebereik tot 1.2 GHz
  • 5/8 inch aansluitingen
  • Stroomdoorvoer 15 Amp gezekerd
  • Bromspanning bij 10 Amp op 70 dB afstand(860 MHz)
  • Bedrijfstemperatuur -40 tot + 60 graad Celsius

 

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Wij bevelen ook het volgende aan

Adapter 5/8male-IEC M14 female (5/8M-IECF)-A
Deze professionele 5/8male-IEC M14 female adapter met zijn lange pen is zeer geschikt om coaxkabels met bijvoorbeeld een stroomvoerende verdeler, coaxversterker of stroominkoppelpunt (die openingen met ⅝ schroefdraad hebben) te verbinden. 
€ 11,78
Beschikbaar
Adapter 5/8male-Ffemale (10 stuks)-A
Adapter ⅝ pin naar F-female, met Nikkel-Tin afwerking.Verpakking: 10 stuks
€ 7,67
Beschikbaar
Nieuw
Power adapter 5/8male pin-AC (5/8M-AC)
De Power adapter 5/8male pin-AC adapter is bedoeld om coax-apparatuur via een ⅝ pin male connector rechtstreeks van spanning te voorzien zoals stroominkoppelfilters en stroomvoerende verdelers en taps met een extra aansluitpunt voor de voeding. Kenmerkengeschikt voor apparatuur met aansluitingen voor de ⅝ pin male connectorlokale spanningsvoorziening via externe power adapterideaal voor service, onderhoud en tijdelijke opstellingenrobuuste uitvoering, geschikt voor professioneel gebruikgeleverd met beschermkappen ter bescherming van de adapter en aansluitingensnelle en eenvoudige montage op locatie
€ 31,65
Beschikbaar